Wydarzenia w marcu

W marcu czeka nas w Akademii Jungowskiej szereg ciekawych wydarzeń. Już 11 marca warsztat Mandala Życiaostatni w tej edycji Akademii Jungowskiej. Jeszcze przez tydzień można nadsyłać zgłoszenia.

Jednocześnie 25 marca ruszamy z zupełnie nowym projektem warsztatowym. Zapraszamy do udziału w grupie pracy ze snami – Idź za marzeniem!. W trakcie czterech spotkań grupy będziemy przyglądać się naszym snom, wspólnie odpowiadać sobie na pytania: Czym jest sen i jaki ma on dla mnie sens? Czego uczą mnie sny? Jakie jest miejsce snów, marzeń i wyobraźni w moim życiu? Będziemy ćwiczyć się w swojej wyobraźni i intuicji.

Zapraszamy też 15 maca na warsztat wprowadzający do pracy z marzeniami sennymi: Iść za marzeniem. Życie to (tylko) sen. Motywem przewodnim warsztatu będzie przyglądanie się snom i ich specyficznej rzeczywistości i językowi, poszukiwanie w snach inspiracji i źródła kreatywności.

Więcej informacji:

Grupa rozwojowa pracy ze snami: https://akademiajungowska.pl/idz-za-marzeniem/

Warsztat Mandala Życia: https://akademiajungowska.pl/warsztaty/mandala-zycia/

Warsztat Iść za marzeniem. Życie to tylko sen:  https://akademiajungowska.pl/2017/03/02/warsztat-isc-za-marzeniem-zycie-to-tylko-sen/ 

Zapraszamy serdecznie!