Najbliższe wydarzenia

W marcu w Akademii ruszyła Grupa pracy ze snami. Za nami już dwa spotkania. Wszystkich ciekawych pracy ze snami zapraszamy do działu Czytelnia, gdzie znaleźć można polecaną literaturę na ten temat.

Tymczasem najbliższy miesiąc niesie ze sobą nowe, ciekawe wydarzenia. Już we wtorek 9 maja o godz. 18.00 zapraszamy na wykład Mirosława Piróga  pt. Atom i archetyp. Psychologia głębi a fizyka kwantowa w Śląskim Centrum Psychosomatyki (po więcej informacji kliknij tutaj), z którym Akademia Jungowska od dawna współpracuje. Będzie można posłuchać o powiązaniach między psychologią nieświadomości a fizyką i o wieloletniej znajomości C.G. Junga z fizykiem  W. Paulim. 

Ruszyły też weekendowe warsztaty Zrównoważonego Rozwoju Osobistego, prowadzone przez Annę Gierlińską. Zapraszamy serdecznie na warsztat Krąg życia, krąg emocji, który odbędzie się w dniach 03 – 04 czerwca.  Warsztat jest okazją do zgłębienia problematyki zmienności i przemijania oraz emocji, które towarzyszą tym procesom. Będziemy przyglądać się przeciwieństwom takim jak starość i młodość czy mądrość i głupota, dotykając Jungowskich archetypów Starego Mędrca, Wielkiej Matki czy Dziecka. Żeby przeczytać więcej o warsztacie o o projekcie Zrównoważony Rozwój Osobisty zobacz tutaj.

Zapraszamy serdecznie!