Najbliższe wydarzenia

8030827675_cb56336234_oW marcu w Akademii ruszyła Grupa pracy ze snami. Za nami już dwa spotkania. Wszystkich ciekawych pracy ze snami zapraszamy do działu Czytelnia, gdzie znaleźć można polecaną literaturę na ten temat.

Tymczasem najbliższy miesiąc niesie ze sobą nowe, ciekawe wydarzenia. Już we wtorek 9 maja o godz. 18.00 zapraszamy na wykład Mirosława Piróga  pt. Atom i archetyp. Psychologia głębi a fizyka kwantowa w Śląskim Centrum Psychosomatyki, z którym Akademia Jungowska od dawna współpracuje. Będzie można posłuchać o powiązaniach między psychologią nieświadomości a fizyką i o wieloletniej znajomości C.G. Junga z fizykiem  W. Paulim. By przeczytać więcej kliknij tutaj.

Ruszyły też weekendowe warsztaty Zrównoważonego Rozwoju Osobistego, prowadzone przez Annę Gierlińską. Zapraszamy serdecznie na warsztat Krąg życia, krąg emocji, który odbędzie się w dniach 03 – 04 czerwca.  Warsztat jest okazją do zgłębienia problematyki zmienności i przemijania oraz emocji, które towarzyszą tym procesom. Będziemy przyglądać się przeciwieństwom takim jak starość i młodość czy mądrość i głupota, dotykając Jungowskich archetypów Starego Mędrca, Wielkiej Matki czy Dziecka. Żeby przeczytać więcej o warsztacie o o projekcie Zrównoważony Rozwój Osobisty zobacz tutaj.

Zapraszamy serdecznie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s